Posted by in Bez kategorii, Slider | brak komentarzy

W niedzielę mecz z Kostrzynem. Liczymy na kibiców!

W niedzielę mecz z Kostrzynem. Liczymy na kibiców!

W najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 pilanie podejmą dobrze znanego rywala z Kostrzyna Nad Odrą. Spotkania pomiędzy tymi drużynami zawsze dostarczały wielu emocji, teraz również nie powinno ich zabraknąć.

Nasza drużyna ma zapewne w pamięci inauguracyjny występ na terenie rywala. Generalnie to dobrze – bowiem jest coś takiego jak sportowa złość i miejmy nadzieję, że ta pojawi się w niedzielny wieczór i będzie widoczna w poczynaniach naszych graczy. Kiedy rywale w zasadzie co tutaj dużo ukrywać „rozjechali” nas w I kolejce, wydawało się, że będą tak czynić z każdym z zespołów. O tym, że się mylimy przekonaliśmy się już tydzień później, kiedy punkty na własnym parkiecie zabrała im Mosina. Potem pojawili się następni jak chociażby Gorzów, który ograł ich na własnym parkiecie (6:3) czy też Poznań, który wyrwał punkt z ich ciężkiego terenu. Okazało się, że rywal wcale nie tak straszny jak się wydawało, a głównie my w tej pierwszej kolejce bardzo zdziesiątkowani to raz, dwa – dający się ponieść emocjom i wreszcie trzy – kiepsko dysponowani… wynik padł jaki padł. Teraz jednak, idealna szansa na to, aby pokazać że był to tylko błąd przy pracy „coś” co nie powinno się przytrafić, ale po prostu przytrafiło.

Celuloza to drużyna, która jako jedyna w tym sezonie nie ukrywa swoich aspiracji do gry w 1 lidze. Jest to wciąż możliwe, miejmy jednak nadzieję, że te szanse zabrane zostaną właśnie w niedzielę około godziny 20:00. Bo właśnie wtedy, będziemy znać końcowy wynik tego starcia. Wygrana pilan, nie dość, że znacząco pokrzyżuje plany rywala to jeszcze włączy nas samych do zespołów bezpośrednio ścigających lidera z Konina.

KS Futsal Piła – Celuloza Kostrzyn Nad Odrą
Niedziela, godzina 18:00

Bądźcie z nami!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *