Posted by in Bez kategorii, Slider | brak komentarzy

W niedzielę mecz z Mosiną!

W niedzielę mecz z Mosiną!

Dłuższa przerwa już za nami. Pilanie wracają na ligowe parkiety i to na halę PWSZ. W niedzielę podejmiemy zespół z Mosiny!

Pilscy kibice z pewnością stęsknili się już za sportowymi emocjami w wykonaniu pilskiego Futsal Piła. W najbliższą niedzielę, będzie szansa aby nadrobić zaległości. Do Piły przyjedzie bowiem UKS z Mosiny. Rywal ma na swoim koncie pięć oczek, które uzyskał w pięciu starciach. Pilanie mając jeden mecz do rozegrania więcej z sześcioma zdobytymi punktami (po wycofaniu się Złotowa wygrana została unieważniona) i zajmują czwarte miejsce. Jeśli zespół Macieja Konerta, chce ponownie wskoczyć do najlepszej trójki musi ten mecz zapunktować i to najlepiej za trzy!

Mecz z Mosiną, będzie też idealną okazją do tego, aby zrehabilitować się za co by nie mówić – niemrawy występ w Koninie, gdzie pilanie niestety dosyć wyraźnie przegrali z miejscowym KKF Automobile 1:4. Rywal z Mosiny jeszcze nigdy nie wygrał na naszym terenie, ba! Nigdy nie zdobył nawet punktu co jest zdecydowanie dobrym prognostykiem przed niedzielnym starciem.

Czy uda nam się podtrzymać dobrą passę? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Początek meczu o godzinie 18:00, jak zawsze na hali PWSZ w Pile.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *