Posted by in Bez kategorii | brak komentarzy

W sobotę gramy w… Złotowie!

W sobotę gramy w… Złotowie!

Niecodzienny wyjazd czeka naszych zawodników już w najbliższą sobotę. Czemu niecodzienny? Pierwszy razem bowiem, gramy tak blisko od ziemi pilskiej. Między innymi właśnie z tego powodu, wszystkich kibiców futsalu w naszym mieście zapraszamy na mecz!

Perfecta Złotów, klub założony w 2015 roku nie miał łatwego startu, jednak z każda kolejną kolejką widać było progres, który w późniejszym rezultacie przełożył się również na wyniki. Ostatecznie złotowianie przeskoczyli w ligowej tabeli CityZen Poznań. Sobotni rywale naszej drużyny nie są uznawani za faworytów rozgrywek, nie należy jednak ich lekceważyć, gdyż na własnym terenie są w stanie powalczyć i wygrać z każdym. Boleśnie przekonało się o tym w ubiegłym sezonie wiele drużyn, a bliscy straty punktów byli również triumfatorzy ligi KS Futsal Leszno, którzy dopiero w samej końcówce rozstrzygnęli losy starcia na swoją korzyść.

Niestety w tym dniu w składzie pila zabraknie drugiego najlepszego strzelca w historii klubu Michała Wolana, który o tego sezonu jest również kapitanem drużyny. Trener Maciej Konert ma nie lada wyzwanie, aby jakoś zapełnić tą wcale nie małą lukę. Czasu jest niestety niewiele.

Spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco i jesteśmy przekonani, że gospodarze w tym dniu zrobią absolutnie wszystko, aby napsuć pilanom krwi i wywalczyć punkty.

Sobota (09.12.2017), godzina 18:00
KS Perfecta Futsal Złotów – KS Futsal Piła

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *